Головна  →  Новини  →  19 вересня 2023

Управління з питань реклами провело онлайн-зустріч з представниками Нотаріальної палати України

Сьогодні Управління з питань реклами провело онлайн-зустріч з представниками Нотаріальної палати України та представниками Відділення нотаріальної палати в місті Києві. Начальниця Управління з питань реклами Оксана Поліщук розповіла присутнім про основні вимоги до розміщення вивісок та роз’яснила процедуру оформлення конструкцій. У конференції взяли участь більше 60 власників нотаріальних контор та представників палати. За допомогою презентації було наочно наведено приклади правильно і неправильного розміщення вивісок у місті Києві. Крім того, було наголошено, що основні засади та вимоги до розміщення вивісок у столиці регулюються Порядком розміщення вивісок у місті Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 24 жовтня 2019 року N 9/7582. 

Під час блоку із запитаннями Оксана Поліщук розібрала конкретні приклади звернень на оформлення вивіски від учасників конференції. Було більш детально роз’яснено причини відмови у тому чи іншому випадку, а також надано рекомендації щодо того, як виправити невідповідність Порядку. Зокрема, на прикладі одного з учасників було відмічено, що ескіз вивіски має містити також інформацію про відстань від фасаду до крайньої точки конструкції. 

В Управлінні вдячні представникам Нотаріальної палати за участь у конференції. Сподіваємося, що ця зустріч та презентація допоможуть власникам нотаріальних контор розміщувати конструкції згідно правил, встановлених містом.

Презентацію “Правила та процедура оформлення конструкцій на фасадах” можна знайти за посиланням: Правила та процедура оформлення конструкцій на фасадах

 

Перейти до спискуВерсiя для друку