Головна  →  КИЯНАМ  →  Графік прийому громадян

ДО ВІДОМА!


У зв’язку з запобіганням поширення коронавірусної інфекції COVID-19 проведення особистих прийомів громадян начальником Управління з питань реклами здійснюється дистанційно* кожну середу з 10:00 до 12:00*
Попередній запис на прийом здійснюється за електронною поштою [email protected] не пізніше, ніж за 1 день до дати прийому (до 12:00 вівторка).


Під час попереднього запису необхідно повідомити: прізвище, ім’я, по батькові, назву юридичної особи (у разі запису на прийом представника такої особи), засіб зв’язку (контактний номер телефону та електронна адреса), короткий зміст порушеного питання.

Зверніть увагу! Запис та участь у прийомі можуть бути здійсненні особисто або через представника, повноваження якого мають бути оформлені в установленому порядку.

За результатом запису на електронну адресу громадянина (представника) буде надіслано посилання (логін та пароль) для участі у відео конференції.

 

Громадянам, які мають бажання письмово звернутись до Управління з питань реклами, прохання звернення надсилати на поштову адресу:

Боричів узвіз, 8, м. Київ, 04070
або на електронну пошту: [email protected]

Скринька «Для звернень громадян» розміщена на першому поверсі.

 

*З використанням технології відео конференцій ZOOM

* За можливої відсутності (затримки) з об’єктивних причин (термінова нарада, засідання, тощо) начальника Управління з питань реклами, який має проводити особистий прийом громадян, години прийому можуть бути змінені, про що громадяни обов’язково повідомляються завчасно (по можливості).

 

Версiя для друку

Київ: