Головна  →  Новини  →  6 квітня 2022

Строки видачі документів дозвільного характеру на час воєнного стану

Враховуючи численні звернення рекламоросповсюджувачів щодо видачі (продовженні дії, внесенні змін, анулювання, переоформлення) дозволів на розміщення зовнішньої реклами та погоджень на розміщення реклами на транспорті комунальної власності у період дії воєнного стану в Україні Управління з питань реклами вважає за необхідне зазначити.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та строки видачі дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

Зупинені строки підлягають поновленню у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

Таким чином діяльність з видачі документів дозвільного характеру у звичайному режимі призупинена на час дії воєнного стану в Україні.

Також, постановою Кабінету Міністрів України від18.03.2022 № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» постановлено, що строки дії діючих строкових документів дозвільного характеру автоматично продовжуються на період воєнного стану.

Отже, у разі закінчення строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, пріоритету на місце розташування рекламного засобу, погодження на розміщення реклами на транспорті комунальної власності у період дії воєнного стану, рекламорозповсюджувач може подати відповідні заяви на продовження строку їх дії у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Київ: