Головна  →  Новини  →  22 грудня 2023

У Києві визначили умови оплати за користування місцями розміщення зовнішньої реклами на 2024 рік

У Києві визначили умови оплати за користування місцями розміщення зовнішньої реклами на 2024 рік

Цього тижня було опубліковано рішення Київської міської ради про Бюджет міста на 2024 рік, яке визначає умови оплати за користування місцями розміщення засобів зовнішньої реклами на 2024 рік.

Згідно з окремим положенням цього рішення з 1 січня 2024 року на період дії воєнного стану при визначенні розміру оплати за тимчасове користування місцями розміщення зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва та реклами на транспорті комунальної власності, буде застосовуватися коригуючий коефіцієнт 0,5 або 50% від визначеної суми у договорах тимчасового користування місцями.

Раніше, на початку ведення воєнного стану, відповідно до рішення Київради, було встановлено коригуючий коефіцієнт нуль на оплату за використання місць для розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті, які перебувають у комунальній власності.

За прогнозами, реалізація цього рішення допоможе забезпечити 115 млн грн додаткових надходжень до міського бюджету у наступному році. Ухвалені зміни були прийняті після консультацій з бізнесом та громадою міста. Нові умови оплати враховують сьогоденні реалії поступового відновлення господарської діяльності у столиці, та направлені на збільшення дохідної частини основного фінансового документу столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку